HAKKIMIZDA

 

 

ÜRÜNLER

 
 
ARMA: Kulüp, okul, firma, parti ve özel amblemli armalarınızı renk sınırlaması yapmaksızın, özel çalışma bedeli talep etmeden, yüksek adet kotası getirmeksizin imal etmekteyiz. Armalarımız flok malzemeden olup su bazlı boyalardan imal edilmektedir. Yıkamaya ve solmaya karşı uzun süreli dayanıklıdır.
 
NUMARA: Numaralarımız 8cm,15cm,19cm ve 23cm yüksekliğinde olup fb,gs,bjk, standart ve milli takım karakterlerinde imal edilmektedir. İmal edilen bu numar 10'luk paketler halinde basılmaya hazır olarak satılır ve örneğin 1 numaranız tükendiğinde sadece 1 no'dan sipariş edebilirsiniz. Numaralarımız flok malzemeden olup konturu ve kulüp logosu yoktur.
 
HARF: Harflerimiz ortalama 5,5cm yüksekliğinde olup fb,gs,bjk, standart ve milli takım karakterlerinde imal edilmektedir. İmal edilen bu harfler10-50 adet arası paketler halinde basılmaya hazır olarak satılır ve örneğin (A) harfiniz tükendiğinde sadece (A) harfinden sipariş edebilirsiniz.Harflerimiz flok malzemeden olup konturu ve kulüp logosu yoktur.
  HAZIR İSİM: Hazır isimler özellikle spor formalarında ve asker tertip-terhis tişörtlerinin baskılarında kolaylık sağlamaktadır. Hazır isimleri transfer presi olan müşterilerimiz kendi bünyelerinde rahatlıkla basabileceklerinden gereksiz kargo maliyeti ve zamandan tasarruf etmiş olacaklardır. Flok malzemeden imal edilip isteğe bağlı olarak belirtilen fontlardan da imal edilir.
 
HAZIR REKLAM: Hazır reklam baskı özellikle iş elbiselerinde, spor formalarında ve tişörtlerde sponsor reklamları tarzında kullanılmaktadır. Hazır reklamın avantajları zaman olarak hızlı hazırlanması, düşük adetler için uygun maliyetler ve artı olarak kalıp kasnak maliyetinin olmamasıdır. Kullanılan malzeme floktur.
  ÖZEL TİŞÖRT: Yılbaşı, dernek toplantıları, mezuniyet günü, özel taraftar gurupları ve asker tertip tişörtleri gibi baştan sona sizin istediğiniz gibi tişörtleri imal ediyoruz. Üstelik bu işlemleri yapmadan önce bilgisayar ortamında hazırlanmış ön numuneyle nihayi ürün için karar vermenizi kolaylaştırıyoruz.